Jeśli wszystko do tej pory działało

kliknij i słuchaj!

Gramy m. innymi w każdą niedzielę i wtorek w godzinach od 20:00 do 22:00! (Sprawdzajcie słoneczko!)Jeśli masz problemy z odsłuchem, sprawdź, czy masz zainstalowany WinAmp  - do ściągnięcia - tutaj

Po zainstalowaniu kliknij tutaj - powinien uruchomić się program WinAmp, a w nim - radio. 

Dobrym programem do słuchania jest też http://www.screamer-radio.com/  lub do ściągnięcia tutaj

Po zainstalowaniu należy wpisać w: File-->Open url--> http://78.159.102.116:8000/listen.pls (adres najlepiej skopiować, wkleić i nacisnąć PLAY

Język można zmienić na polski - Settings-->Language-->Polish

Zdarza się, że w przeglądarce Internet Explorer, w Narzędzia -> Opcje internetowe -> Prywatność -> należy suwaczkiem zjechać na sam dół - akceptowanie wszystkich plików cookies, a następnie nacisnąć Zastosuj.

 

Audycje o tematyce indiańskiej - w każdą niedzielę oraz wtorek w godzinach 20:00-22:00 i czasem trochę później. Również w ciągu tygodnia można nie raz usłyszeć Muzykę Prawdziwych Indian: współczesną, tradycyjną oraz inspirowaną elementami tradycyjnymi.

Wtorkowe audycje poświęcone będą raczej konkretnym tematom, zapraszam do dyskusji i przekazywania pozdrowień przez GaduGadu  6704771 podczas trwania programu. Audycje niedzielne to raczej muzyka z różnych zakątków Ameryki, mniej gadania, więcej grania :-) 

Na Wasze propozycje do audycji, o czym chcecie słuchać lub - może macie własne tematy, prace, którymi chcecie podzielić się ze słuchaczami - na to wszystko czekam pod adresem dariusz(at)indianie.eco.pl  To może być także TWOJE radio.


Polecam również indiańskie radia online:

http://www.airos.org
http://www.nativeradio.com
http://www.gatheringofnations.com/gonradio