WIOSENNO-LETNIE SPOTKANIE W MIĘDZYGÓRZU!

 Informacje pochodzą ze strony Radka: http://republika.pl/qqryqnapatyq/indian_i.htm

Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w dniach 29 czerwca - 1 lipca (piątek - niedziela) 2001 roku. W Łysieniówce - chacie położonej w odległości 20 minut marszu od centrum (czyli jedynego skrzyżowania) Międzygórza.

Warunki bytowe: Stara, drewniana chata (ściany, stropy i dach spełniają swoją funkcję doskonale). Jest prąd, ciepła woda, prysznic, toalety (woda w spłuczkach nie zamarznięta :-) ). W czterech pokojach jest 36 łóżek. W kuchni jest lodówka!!! Jednak, mimo wszystko, najważniejsze jest to, że w największym z pokojów jest kominek.

Chata położona jest z dala od siedzib ludzkich. Zatem będziemy mogli dać upust swoim strunom głosowym, palić ognisko i ...

Koszt noclegu: 10 zł za noc.

Dojazd: pociągiem do Bystrzycy Kłodzkiej a stamtąd autobusem PKS do Międzygórza. Z przystanku PKS należy cofnąć się w kierunku "centrum", do skrzyżowania z ulicą Sanatoryjną (tamże knajpka "Wilczy Dół"). Ulicą Sanatoryjną podąża się aż do wysokości domu wypoczynkowego "Stokrotka". Przed tym domem, po lewej stronie, jest oznakowanie szlaków ("niebieski" i "żółty"). Podążamy szlakiem niebieskim, który w pewnym momencie łączy się z drogą wysypaną jakimś białym żwirem. Teraz w prawo. Gdy miniecie chatę stojącą po lewej stronie drogi, to Łysieniówka już niedaleko po prawej stronie. Skomplikowane? Mapkę dołączymy później.

Zła wiadomość dla tych, którzy chcą przyjechać samochodem, bo jedynym bezpośrednim dojazdem do Łysieniówki jest droga będąca własnością Lasów Państwowych!!! Jazda po niej kosztuje 500 zł mandatu. Jedyną opcją jest pozostawienie samochodu w Międzygórzu, co może różnie się skończyć :-( .

Weźcie ze sobą: śpiwory, karimaty też mogą się przydać. Wyżywienie we własnym zakresie. W Międzygórzu kilka sklepów i jakiś bar też się znajdzie.

Program spotkania: zależy głównie od WAS!

Proponujemy aby w sobotę poświęcić wyprawie na Śnieżnik. Trasa z Międzygórza jest wyjątkowo malownicza. Wieczorem możemy urządzić wyjątkowo ostatnio popularną (patrz: zlot i Srebrna Góra) ucztę - potlacz. (I tym razem wykupimy całą kiełbasę w okolicy). Padła już propozycja poruszenia tematów, które ze względu na wyjątkowo zmrażającą temperaturę nie zostały omówione w Srebrnej Górze.

Prosimy o pomysły!!!!

Bardzo prosimy o wcześniejsze potwierdzanie chęci przyjazdu.

(Właściciel chaty prosił o potwierdzenie przyjazdu na 2 tygodnie przed terminem, z podaniem ewentualnej liczby uczestników. Nie chcemy żeby dorzucił nam kogoś jeszcze!!!)

Kontakt:

Magda, tel. (071) 7836855 (po 20-tej)

Radek, tel. (071) 7859865 (po 20-tej), rada@skrzynka.pl ;0608583203, sms-y całą dobę!

Marek, tel. (071) 3442521 (po 20-tej)