Praca dla indianistów?

Uwaga! Od 01.01.2014 strona PRPI ma wyłącznie archiwalny charakter i nie jest aktualizowana.
Zachęcamy do poszukiwania i poznawania Indian i indianistów w Internecie, w kraju i na świecie.


Jeżeli chcesz zatrudnić indianistę (w dowolnej formie i do dowolnej pracy, niekoniecznie związanej bezpośrednio z Indianami) – przyślij do nas ogłoszenie o czekającym miejscu pracy. Mile widziane ogłoszenia o pracy sezonowej, na umowę-zlecenie, umowę o dzieło.
Jeżeli jesteś indianistą poszukującym czasowego lub stałego zatrudnienia (niekoniecznie “w branży indiańskiej”, ale przede wszystkim) – napisz krótko, kim jesteś i czego oczekujesz. Wskazana zwięzła informacja o sobie, rodzaj szukanej pracy, dane kontaktowe.
Witam! Poszukuje ofert pracy od grup indianistycznych zajmujacych się występami dla szkół a także biorących udział w imprezach kulturalnych różnego typu na terenie całego kraju, w sezonie jesienno zimowym. Ze swojej strony oferuję doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach (prowadzę sezonowo mały obóz indiański dla wycieczek szkolnych w woj. lubelskim a wcześniej z zaprzyjaźnionym zespołem uczestniczyłem w szeregu imprez), sporą wiedzę o Indianach, dobry kontakt z dziećmi i dorosłymi. Posiadam własny strój (północne Równiny) i sporo sprzętów.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz dowiedzieć się więcej – pisz na pjaszczuk7@gmail.com lub dzwoń pod 888 766 620 a z pewnością i przyjemnością udzielę wszystkich informacji ;-)))
[01.10.2010]


Szukam pracy:

miejsce na Twoją ofertę[ Twórcy portalu http://www.indianie.eco.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść ogłoszeń,
zastrzegając sobie prawo ich wyboru, dokonywania skrótów i redagowania treści ]