Trzecie Górskie Spotkanie Przyjaciół Indian w Międzygórzu

 

Drodzy Państwo,

Światowej sławy Biuro Organizacji Wycieczek “Tewa&Lozen” ma zaszczyt przestawić Państwu swoją najnowszą ofertę sezonu!

W dniach 25 – 30 czerwca, w jednym z najbardziej urokliwych miejsc naszego wspaniałego kraju, Międzygórzu, macie Państwo szansę przeżyć przygodę swojego życia:
Trzecie Górskie Spotkanie Przyjaciół Indian w Międzygórzu!

Międzygórze to przepiękna, górska miejscowość, położona w masywie Śnieżnika, słynąca z czystego powietrza i malowniczych krajobrazów.

Zakwaterowanie w pełnej swoistego klimatu i jedynej w swoim rodzaju drewnianej chatce, o jakże wdzięcznej nazwie “Łysieniówka”, zapewni wiele niezapomnianych przygód i zahartuje Wasze ciało i ducha!

Warunki w naszej oazie spokoju nie odbiegają od typowych, wysokogórskich standardów, co więcej, gwarantujemy dostęp do prądu, gazu, a nawet wody bieżącej.

Niepowtarzalność tego miejsca musicie odkryć Państwo sami, wszak prawdziwa wiedza płynie od poznania do zrozumienia….

Miejsca sypialne na poddaszu lub sali kominkowej, pościel do państwa dyspozycji, jakkolwiek sugerujemy wzięcie własnych śpiworów – któż z nas nie chce sobie przypomnieć beztroskich lat młodzieżowych biwaków?

Kuchnia jest w pełni wyposażona i funkcjonalna, chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że wyżywienie jest do pewnego stopnia we własnym zakresie.

W skład naszej wyjątkowej oferty wchodzi oczywiście bogaty program rozrywkowo-rekreacyjny. Warto jednak wspomnieć, że wszelki sugestie Państwa są mile widziane. Z naszej strony należy się spodziewać ognisk integracyjnych, spacerów po okolicznych terenach wraz z podziwianiem lokalnej flory i fauny, a dla lubiących wyzwania – wyprawa na Śnieżnik, na Śnieżnik oraz na Śnieżnik.

Jesteśmy przekonani, że ów wyjazd spełni najśmielsze oczekiwania wszystkich Państwa, gwarantujemy wyjątkową zabawę w gronie przyjaciół, zapraszamy wszystkich bez względu na wiek, płeć, wyznanie czy orientację polityczną.

Poniżej zamieszczamy wykaz jakże okazyjnych cen oraz opis dojścia do celu.

Życzymy miłego wypoczynku – z naszym Biurem jest to gwarantowane.

Opis dojścia do celu : stalowy rumak zaniesie was do Bystrzycy Kłodzkiej, skąd Rydwan PKS Dziesięciu Wiatrów (tu przepraszamy imienników) zaniesie Was do samego Międzygórza. Z miejsca zwanego, bez grama finezji, przystankiem PKS, stopy same poniosą Was do skrzyżowania ulicy Śnieżnej z Sanatoryjną (tamże knajpka “Wilczy Dół”) i dalej, ulicą Sanatoryjną, aż do wysokości domu wypoczynkowego “Stokrotka”. Przed “Stokrotką”, po lewicy, znajdziecie dwie drogi : Drogę Żółtą – zgubną i nieczystą oraz Drogę Niebieską – która, jak sama nazwa mówi, zaniesie Was tam, gdzie trzeba. Podążajcie tylko Dobrą Niebieską Drogą. Dotrzecie nią, w pewnym momencie, do biało-brązowego domostwa (“Szopa”), gdzie wasze serce i rozum wybrać wam pomoże kolejną ze ścieżek:

Zła wiadomość, dla kierowców. Jedyna droga łącząca chatę ze światem, jest własnością Lasów Państwowych. Jazda po niej wymaga pozwolenia, w przeciwnym razie, może zakończyć się mandatem. Samochód można zostawić na dole w Międzygórzu, ale jego losy mogą być różne.

Dla zainteresowanych przewidujemy spotkanie z udziałem Zawiniątka PRPI oraz wiosenno-letni szałas potu.

Wykaz Cen : nocleg – 10 zł za noc - nie ważna maść, czy wyznanie, rozmiar, czy przyodziewek. W promocji mężom polecamy noc z Sukubem. A bonusem dla niewiast, białogłów, czy innych dziewic, będzie możliwość spełnienia się w kuchni, przez co równowaga natury naszej zostanie utrzymana...
Uwaga: dzieci śpiące z rodzicami nie płacą za noclegi.

BOW “Tewa&Lozen” (a może Absolut i Smok?)

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia chęci przyjazdu w celu ułatwienia przygotowań:
Magda Florek; tel.dom. (071)7836855, Jagna Cyganik; tel.kom. 0608 883172

Autobusy z Bystrzycy do Międzygórza: 5.30, 7.45, 9.20, 10.15, 13.05, 14.30, 16.40, 17.00, 19.00