C:\Documents and Settings\Jo&Kate\Pulpit\longest_walk_poster.gif

AUKCJA W KATOWICACH - PODZIĘKOWANIA

Drodzy przyjaciele Indian! Drodzy nasi przyjaciele!

Serdecznie dziękujemy za udział w aukcji podczas katowickiego Pow-wow. Byliście wspaniali! Zebraliśmy mnóstwo prezentów, zdecydowaną większość udało się zlicytować. W sumie zebraliśmy 635,38 zł (ok. 250$). Pozostałe rzeczy zostały przekazane w dobre ręce w celu zamienienia ich na gotówkę.

Kolejna aukcja (i impreza towarzysząca) odbędzie się 8 grudnia 2007 o 18.00 w klubie "Wesoły Roger" przy ul. Wrocławskiej 21 w Poznaniu (pytajcie o to Olę - tel. kom. 691058932 - przedmioty na aukcję nadal mile widziane!). Cała kwota zostanie następnie przekazana organizatorom The Longest Walk 2008 (Nasza Misja).


C:\Documents and Settings\Jo&Kate\Pulpit\longest_walk_poster.gif

AUKCJA!

OYATE!

11 LUTEGO 2008 R. INDIANIE RUSZĄ W NAJDŁUŻSZYM MARSZU (THE LONGEST WALK 2008: 30th ANNIVERSARY). PRZEJDĄ PRZEZ CAŁĄ AMERYKĘ, Z SAN FRANCISCO DO WASZYNGTONU. IDĄ DLA SIEDMIU GENERACJI, DLA MŁODOŚCI, DLA POKOJU, DLA SPRAWIEDLIWOŚCI, DLA UZDROWIENIA MATKI ZIEMI, DLA ULECZENIA ICH LUDZI Z CUKRZYCY, CHORÓB SERCA, UZALEŻNIENIA OD NARKOTYKÓW I ALKOHOLU.

TY TEŻ MOŻESZ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ!

PODCZAS 6. JESIENNEGO POW WOW W KATOWICACH; 10-11.11.2007 ODBĘDZIE SIĘ AUKCJA RZECZY ZWIĄZANYCH Z KULTURĄ INDIAŃSKĄ I NAJDŁUŻSZYM MARSZEM, KTÓRE MOŻESZ OBEJRZEĆ PRZY WEJŚCIU NA SALĘ. WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI, BO

Z LŻEJSZYM PORTFELEM - LŻEJ SIĘ TAŃCZY! :)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA STRONIE WWW.SACREDRUN.ORG