XXVI ZLOT POLSKIEGO RUCHU PRZYJACIÓŁ INDIAN

termin: 19 - 28 lipca 2002 roku
miejsce:
Lubiatowo koło Koszalina

Wampum organizatora otrzymał: Konrad Konarzewski

Szkic dojazdu na Zlot w KoszalinieJak dojechać na Zlot koszalińskimi autobusami MPK?
Dojazd
Powrót 1
Powrót 2


Ponieważ tegoroczne "Takini", czyli przedzlotowe spotkanie indianistów - "tradycjonalistów" odbędzie się gdzie indziej (tak zdecydowali jego Organizatorzy), to na Zlot można przyjechać wcześniej (nawet już!)

Przy wejściu na teren Zlotu pytajcie o broszurę z drukowaną wersją "Zlotowej Etykiety". Jej znajomość powinna pomóc - zwłaszcza młodszym indianistom (choć nie tylko!) - w "znalezieniu się" wśród innych indianistów oraz "kulturalnym", przyjemnym i pożytecznym spędzeniu czasu na Zlocie :)

Na Zlocie będzie możliwość obejrzenia - filmów, posłuchania CD, zrobienia wystawy (wszystko to ze zbiorów przywiezionych przez uczestników), a zakłady rzemieslnicze są w trakcie tworzenia...

Od poniedziałku 15 lipca instaluje się na Zlocie podobna jak w ubiegłym roku ekipa Grzegorza mająca prowadzić "Faktorię" (sklep+bar). Nie zginiemy z głodu i pragnienia!

Pogoda sprzyja! Upały nie ustępują, teren zlotu jest suchy (ale wody do picia i kąpieli nie zabraknie), temperatura Bałtyku (odległego o 10 km, dojazd autobusem miejskim) wynosi ok. 18 stopni i rośnie :).

Ze względu na bliskość lasu i wody na pewno przydać się mogą wszystkim różnego rodzaju środki i sposoby przeciwko komarom, meszkom i innym drobnym a nieproszonym mieszkańcom obozowiska :)

 

Opłata zlotowa wynosi 50 zł. od osoby powyżej 15-tu lat , dzieci młodsze z rodzicami - bezpłatnie.

Organizator Zlotu przekazał 500 zł na dofinansowanie przyjazdu Jamesa Robideau do Polski.

Wpłat można dokonywać na konto:

ALEKSANDRA KONARZEWSKA

BGŻ/o w Koszalinie

20301404 - 414881 - 2704 - 11

Adres korespondencyjny:

Aleksandra i Konrad Konarzewscy; ul. Rybacka 6/1, 75-228 Koszalin
tel. dom. (0p94) 3416373, tel. kom. (0504) 639018
e-mail:
olka_kon@hoga.pl

Wszelkie uwagi i propozycje mile widziane od zaraz!


Uwaga: Pełnienie służby zlotowej policji było zwykle zaszczytnym - ale i ciężkim - obowiazkiem przyjmowanym dobrowolnie - na zasadach ustalanych głównie z organizatorem danego Zlotu - przez członków jednego z policyjnych stowarzyszen i osoby z nimi współpracujace. Czasami funkcje porzadkowe na zlocie pełnili też wynajęci przez organizatora pracownicy zewnętrznych służb ochrony, lub "odpracowujacy" wpisowe zlotowicze.
Skład, sposób organizacji i wynagrodzenie policji obozowej podczas tegorocznego Zlotu pozostaje sprawa otwarta.

Osoby i Stowarzyszenia zainteresowane tematem, chetne do zorganizowania zlotowej policji lub uczestniczenia w niej - proszone sa o pilny kontakt z Organizatorem.

Prosimy też o kontakt osoby zainteresowane praca fizyczna zwiazana z przygotowaniem terenu tegorocznego zlotu - w terminie i na warunkach do uzgodnienia (także odpłatnie), osoby i firmy zainteresowane działalnoscia handlowo-usługowa na terenie zlotu oraz grupy i osoby zainteresowane sprecyzowaniem możliwosci udziału w komercyjnych imprezach dla ludzi "z zewnatrz" - w Koszalinie i okolicach.Co nieco o efektach przedzlotowej majówki w Lubiatowie.


Praktyczne Rady (dla) Początkującego Indianisty - zlotowicza
(i nie tylko)